Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U hodh nga kati i katërt i spitalit të Gramshit/ Ndërron jetë një ditë më pas 66-vjeçari

U hodh nga kati i katërt i spitalit të Gramshit/ Ndërron

Një ditë pasi u hodh nga kati i katërt i spitalit të Gramshit, ka ndërruar jetë 66-vjeçari Hekuran Llapushi.

Sipas informacioneve, 66-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor. Për arsye të paqarta, ai është hedhur nga kati i katërt i spitalit, duke rënë në ballkonin e katit të dytë.

Si pasojë, ai pësoi fraktura të shumta dhe hemorragji, ndërkohë që një ditë më pas ndërroi jetë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore