Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U GODIT në protestë, ambulanca mbërrin në bulevard për kreun e PD, Sali Berisha

U GODIT në protestë, ambulanca mbërrin në bulevard për

Një ambulancë ka mbërritur mes protestuesve në Bulevard pas goditjes dhe gjakosjes së kreut të PD-së Sali Berisha. Nuk dihet nëse kreu i PD do të shkojë në spital, apo do të vijojë aktivitetin.

Pas goditjes ai u çua sërish në këmbë teksa protestuesit e mbuluan me flamur. Ai dha edhe një mesazh nga podiumi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore