Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U gjet pa shenja jete në tunelin e Letanit, 52-vjeçari Biba dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe ...

U gjet pa shenja jete në tunelin e Letanit, 52-vjeçari Biba dyshohet

Dje u raportua zhdukja e Gjin Bibës pas apelit të familjarëve. Ndërkohë sot, 51-vjeçari është gjetur pa shenja jete në tunelin e Letanit, në aksin Elbasan-Funar. Mesohet se viktima punonte ne nje kantier ndertimi, teksa sipas policisë dyshohet se 52-vjeçari ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe për pasojë, ka humbur jetën.

Rreth orës 10:30, në fshatin Letan, në vendin e quajtur “Gurorja”, është gjetur i pajetë shtetasi Gj. B., 52 vjeç, banues në Tiranë. Paraprakisht, dyshohet se 52-vjeçari ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe për pasojë, ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore