Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Djana Bahçja: S'isha në dijeni të gjobës, nuk më lejuan të takoja vajzën

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Djana Bahçja: S'isha

Del para gjykatës, Diana Bahçja, nëna lehonë e cila u nda nga foshnja 8 ditëshe. Ajo u burgos për shkak të një gjobe. Përballë trupës gjykuese, ajo është shprehur se nuk ka qënë në dijeni të gjobës. Më tej, Diana ka shtuar se nuk e kanë lejuar as të takojë vajzën e parë, të cilën e ka 5-vjeçe.

"Nuk kam qenë në dijeni të gjobës. Fëmijën e parë nuk e kam takuar se nuk më lejojnë është 5 vjeçe vajza", tha thënë ajo në gjyq.

Avokatët kërkojnë lirimin e saj, pasi dëmton shëndetin e fëmijës, por edhe të vetë asaj. Të pranishëm në seancë janë edhe bashkëshorti i saj, si edhe përfaqësues të Komitetit të Helsinkit dhe të organizatave të tjera.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore