Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U dhunua për shkak të detyrës, flet gazetari: S'më pengon që të them të vërtetën dhe pse disave nuk iu pëlqen...

U dhunua për shkak të detyrës, flet gazetari: S'më

Nga Policia, ku ka dhënë deklaratën e tij, gazetari Elvis Hila ka deklaruar se dhunën e ushtruar ndaj tij për shkak të detyrës ia ka lënë autoriteteve që ta zbardh. 

Ndër të tjera Hila u shpreh se kjo nuk do të ndikojë aspak në punën e tij.

“Ngjarja ka të bëjë me lajmin që kam publikuar. Policia po kryen veprimet hetimore, janë kryer kontrolle në banesa, ia kam lënë në dorë drejtësisë, por kjo nuk më pengon në punën time që të them të vërtetën pavarësisht se disa segmenteve të caktuara nuk iu pëlqen”,- tha Hila.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore