Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U aksidentua me "Benz", vdes kirurgu i njohur i spitalit të Lezhës

U aksidentua me "Benz", vdes kirurgu i njohur i spitalit të

Mjeku kirurg i spitalit të Lezhës, Qesk Gjergji, i cili pasditen sotme u aksidentuar, pasi makina me të cilën ishte duke udhëtuar doli nga rruga, ka ndërruar jetë.

Gjergji ishte duke udhëtuar me makinën tip “benz” kur humbi kontrollin dhe përfundoi në një kanal, në anë të rrugës.

Nuk dihen edhe shkaqet e këtij aksidenti, por mësohet se kirurgu i Spitalit të Lezhës ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, në Tiranë ku edhe u transportua menjëherë pas aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore