Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Turp për ju, ped*rastë jeni”, përplasen simpatizantët e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës në Korçë (VIDEO)

“Turp për ju, ped*rastë jeni”, përplasen

Simpatizantët e Lulzim Bashës dhe të Sali Berishës janë përplasur ditën e sotme verbalisht dhe jo verbalisht në Korçë.

Në video të siguruara nga Gazeta Shqip shihet se si simpatizantët përplasen me njëri tjetërin.

E gjithë kjo situatë ka rrjedhur si pasojë e një vizite që ka zhvilluar pasditen e sotme kreu aktual i PD-së zyrtare Lulzim Basha në Korçë.

Nga videot dëgjohet se simpatizantët e PD-së të thonë: Turp për ju që keni qenë shokët tanë, ped*rasta jeni, duke iu drejtuar kështu  njëri-tjetrit.

Nga ana tjetër bëjmë me dije se ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë ditën e sotme në Patos në kuadër të themelimit të degës së PD në këtë qytezë./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore