Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Trupi u nda në disa pjesë/ Detaje TRONDITËSE nga aksidenti në Tiranë, dëshmitarët: Menduam se ishte qen por pamë...

Trupi u nda në disa pjesë/ Detaje TRONDITËSE nga aksidenti

Detaje të rënda janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në dalje të Tiranës, ku mbeti i vdekur një person.

Viktima nuk është identifikuar ende nga policia për shkak se përplasja ka qenë aq e fortë, sa trupi është ndarë në disa copa. Ndërkohë janë zbardhur dhe dëshmitë e disa personave që gjendeshin në vendin e  ngjarjes në momentin e aksidentit.

Mësohet se fillimisht ata nuk e kuptuan se kishin të bënin me një njeri por menduan se ishte shtypur ndonjë kafshë. Por kur u afruan afër ngelën të tmerruar pasi kuptuan se bëhej fjalë për mbetjet e një njeriu.

Ata ndaluan dhe bllokuan rrugën që të mos kalonin më makinat e tjera mbi pjesët e trupit në rrugë, deri në momentin e mbërritjes së policisë pas njoftimit nga ana e tyre. Ndërkohë sipas dëshmitarëve mësohet se nuk dihet kush mund të jetë autori pasi ishte larguar nga vendngjarja në momentin kur ata mbërritën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore