Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

"Trupi iu nda në dy pjesë, njëra iu varros në Kosovë dhe tjetra në Serbi"/ Kush ishte Taulant Nura, djali 17-vjeçar i gruas së dhunuar në Pejë

"Trupi iu nda në dy pjesë, njëra iu varros në

E moshuara që u dhunua brenda qendrës së të moshuarve në Pejë, është nëna e tre fëmijëve.

Një vajzë dhe dy djem.

Siç mësohet nga raportimet në media një prej tyre është dhe Taulant Nura, dëshmor i Kosovës i cili është vrarë në moshën 17-vjeçare.

Fotoja që shihni më sipër është një ndër të rrallat që familja ka mundur të shpëtojë, ndërsa banesa e tyre bashkë me kujtimet e u dogjën gjatë luftës.

Sipas informacioneve mësohet se trupi i dëshmorit 17-vjeçar ishte ndare ne dy pjesë, dhe u varros një pjesë në Kosovë dhe një pjesë në Serbi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore