Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Trupi iu bë copa-copa/ Identifikohet viktima e aksidentit tragjik dje në Tiranë, shoferi u zhduk pa gjurmë

Trupi iu bë copa-copa/ Identifikohet viktima e aksidentit tragjik dje

Është identifikuar viktima fatkeqe e aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme në aksin e Shkozë në Tiranë.

Sipas burimeve mësohet se bëhet fjalë për një grua të moshuar me iniciale F.N. me moshë 79-vjeç.

Sipas dëshmitarëve aksidenti ishte tepër i rëndë dhe fillimisht kujtuan se ishte shtypur ndonjë kafshë.

Vetëm më pas kuptuan se bëhej fjalë për një njeri.

Ndërkohë nuk ka ende asnjë gjurmë apo informacion në lidhje me automjetin që i mori jetën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore