Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRONDITËSE/ Përdhunohet një e mitur në Tiranë, abuzuesi shok me babain e vajzës

TRONDITËSE/ Përdhunohet një e mitur në Tiranë, abuzuesi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi ka përdhunuar një vajzë 11 vjeçe.

Mësohet se 55-vjeçari ishte shok me babain e vajzës, pasi të dyja familjet janë me origjinë nga Saranda.

55 vjecari ka shkuar për vizitë në shtëpinë e shokut dhe ka gjetur vetëm vajzën e mitur në shtëpi. Më pas ka kryer marrëdhënie me forcë me të miturën. Ngjarja e rëndë është vërtetuar dhe nga ekspertiza që i është bërë vajzës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore