Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRONDITËSE/ 40-vjeçari masakron me thikë nënën dhe gjyshen në Shkup

TRONDITËSE/ 40-vjeçari masakron me thikë nënën dhe

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur ditën e sotme në Shkup.

Siç raportojnë mediat, bëhet me dije se një 40 vjeçar i identifikuar me me inicialet J.M., dyshohet se gjatë ditës së sotme ka vrarë nënën e tij 60-vjeçare dhe gjyshen 80-vjeçare.


Nuk dihen ende motivet e sulmit, teksa autori është arrestuar nga policia.

“Sot rreth orës 14:40 policia nga stacioni policor i Karposhit ka arrestuar M.J. nga Shkupi për shkak të dyshimit se rreth orës 14:20 i njëjti në banesën në rrugën “Ruzveltova” ka sulmuar me sende të mprehta nënën dhe gjyshen e tij të moshës 60 dhe 80 vjeç, të cilat kanë ndërruar jetë nga plagët e marra” thonë nga MPB për “TV21”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore