Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRONDITET Lezha/ Qëllohet me armë drejt një makine në ecje, drejtuesi i mjetit manovron dhe përplaset

TRONDITET Lezha/ Qëllohet me armë drejt një makine në ecje,

 Të shtëna me armë zjarri në Lezhë! Paraprakisht raportohet se është qëlluar me breshëri plumbash drejt një makine në ecje.

Drejtuesi i mjetit që është qëlluar ka manovruar dhe në përpjekje për t'i shpëtuar atentatit, është përplasur me një tjetër mjet.

Deri më tani nuk raportohet për viktima apo të plagosur. Pritet njoftimi i policisë dhe të tjera detaje nga vendi i ngjarjes. Për momenti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore