Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Tronditet Durrësi/ Qëllohet me armë ish-kandidati për kryetar i Partisë Socialiste (EMRI)

Tronditet Durrësi/ Qëllohet me armë ish-kandidati për

Një person u qëllua me armë mesditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ai rezultoi të jetë Ardit Kërtusha, i cili ka qenë kandidat për kryetar të PS-së në qytetin bregdetar. Mësohet se ai u plagos në një lokal.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:00, në lagjen nr.1 në qytetin bregdetar, ndërkohë deri më tani nuk bëhet asgjë e ditur për autorin.

Rreth orës 13:00, në lagjen nr.1 Durrës, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta, është plagosur me armë zjarri, në këmbë, shtetasi A. K., 31 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Vijon krehja e zonës, për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tronditet Durrësi/ Qëllohet me armë ish-kandidati për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore