Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tronditet Belgjika! Shqiptari vret në sy të fëmijëve të dashurin e ish-gruas

Tronditet Belgjika! Shqiptari vret në sy të fëmijëve të

Një ngjarje e rëndë, protagonist të cilës u bë një shqiptar, ka tronditur Belgjikën ditën e sotme. Sipas asaj që raportojnë mediat vendase 52-vjeçari Ismet Osmanay u plagos me mjet prerës në Waterbaan, Deurne, pranë një shkolle dhe fatkeqësisht ai ndërroi jetë në vendngjarje pak më pas.

Autori i dyshuar i krimit të rëndë është Betim A. 48-vjeç, i cili u arrestua menjëherë nga policia. Ngjarja u përshkrua edhe nga disa prindër të cilët ishin dëshmitarë. “Dëgjuam shumë të bërtitura dhe pamë dikë që binte nga biçikleta e tij”- tha një dëshmitar.

“Çiklisti ishte shtrirë në tokë, ndërsa një burrë u përkul mbi të dhe e goditi disa herë në qafë”- shtoi një tjetër. Shkak për ngjarjen e rëndë dyshohet të jetë bërë xhelozia, pasi nisur nga ajo që raportojnë mediat vendase Ismet Osmanay ishte i dashuri i ish-gruas së Betim A.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore