Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tronditëse/ 30 plumba iu gjetën në trup, shihni si është bërë shoshë makina luksoze e ‘Kumbarit’

Tronditëse/ 30 plumba iu gjetën në trup, shihni si

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i Bardhok Pllanaj mbrëmjen e djeshme në lagjen Dobraç në Shkodër.

Raportohet se në drejtim të 46-vjeçarit Bardhok Pllanaj është qëlluar 30 herë me kallashnikov. I gjithë ekzekutimi i tij ishte i mirëorganizuar, pasi autorët e kanë pritur të dalë nga banesa e tij në Shtoj i ri, ku e kanë qëlluar në lëvizje për rreth 150 metra.

Bardhok Pllanaj lëvizte i vetëm në makinën e tij tip “Range Rover” ngjyrë e zezë , ku pas atentatit makina ka lëvizur në gjendje të lirë dhe është përplasur me oborrin e një biznesi anash rrugës.

Gëzhoja të shumta janë shpërndarë në rrugë si pasojë e breshërisë së armës me të cilin 46-vjeçari u qëllua pa mëshirë.

Tronditëse/ 30 plumba iu gjetën në trup, shihni si

Tronditëse/ 30 plumba iu gjetën në trup, shihni si

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore