Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tritoli në Fresk/ Policia jep detaje: Një makinë e parkuar...

Tritoli në Fresk/ Policia jep detaje: Një makinë e parkuar...

Policia ka dhënë detaje në lidhje me shpërthimin me tritol të ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në tiranë.

Sipas uniformave blu, lënda shpërthyese ishte vendosur në derën e një fasonerie, që ishte në pronësi të një shtetasi italian.

Si pasojë është dëmtuar dera e jashmye e hekurit, thyer disa xhama dhe një automjet që ka qënë i parkuar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.05.2023, rreth orës 21:50, në rrugën “Fadil Deliu”, në portën e jashtme të një fasonerie në pronësi të shtetasit Italian R. B , dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël  lëndë plasëse.

Si pasojë është dëmtuar dera e jashmye e hekurit, thyer disa xhama dhe një automjet që ka qënë i parkuar. Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore