Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tre punonjës me koronavirus, mbyllet Bashkia e Malësisë së Madhe

Tre punonjës me koronavirus, mbyllet Bashkia e Malësisë së

Mbyllet Bashkia e Malësisë së Madhe. Mësohet se vendimi është marrë nga kryebashkiaku Tonin Marinaj, pasi do të bëhet dezinfektimi i ambienteve.

Dy sekretare dhe një shefe e shërbimit rezultuan pozitiv me Covid, çka çoi në marrjen e këtij vendimi. Bashkia do të qëndrojë e mbyllur deri ditën e hënë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore