Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRAGJIKE në Shkodër! Po luante me armën, ndërron jetë 10-vjeçari

TRAGJIKE në Shkodër! Po luante me armën, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se një djalë rreth 10-vjeç, është qëlluar me çifte dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka nisur hetimet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore