Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRAGJIKE në Çorovodë/ Po krasiste pemët, 63-vjeçari bie nga lartësia dhe vdes në vend (EMRI)

TRAGJIKE në Çorovodë/ Po krasiste pemët, 63-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çorovodë, ku një 63-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “2 Dhjetori”, teksa Kujtim Kola ka qenë duke krasitur pemët në shtëpinë e tij. Sipas policisë, ai është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia dhe ka humbur jetën direkt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore