Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRAGJIKE në Itali! Gjendet pa shenja jete në kanal shqiptari 53-vjeçar (Emri)

TRAGJIKE në Itali! Gjendet pa shenja jete në kanal shqiptari

Një 53-vjeçar shqiptar humbi jetën në komunën San Dona, (Venecia) Itali, në rrethana që mbeten ende për t’u sqaruar. Ai ishte duke u kthyer për në shtëpi në përfundim të turnit të punës.

Dyshohet të ketë rrëshqitur dhe përfunduar në një kanal, me fytyrën përmbys në vijën e ujit që nuk i kalonte 20 centimetra.

Bëhet fjalë për 53-vjeçarin Gëzim Muho, i cili punonte si pjatalarës në një restorant të njohur me emrin Vecio Piave, në Caposille, në zonën e San Dona. Viktima u gjet nga një kalimtar i rastit pasditen e së hënës, teksa po lëvizte me mjet shkruajnë mediat e huaja.

Pavarësisht njoftimit të ndihmës së shpejtë, Muho u deklarua i vdekur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore