Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tragjike në Greqi/ Shqiptari var veten, pasi e dashura e refuzoi

Tragjike në Greqi/ Shqiptari var veten, pasi e dashura e refuzoi

Greqi- Një shqiptar 32 vjeç u zhduk këtë të hënë dhe kërkimet për ta gjetur rezultuan me një fund shumë të hidhur.

Ngjarja ka ndodhur në Markopoulo të Ilisë në Greqi, ku i riu  është gjetur i varur në pemë.

I riu nga Shqipëria ka kërcënuar se do të bënte vetëvrasje pasi ish-partnerja nuk donte që të kthehej më me të, raportojnë mediat helene.

Shqiptari kishte munguar prej kohësh në vendin ku jetonte e kur ka shkuar ka kërkuar rilidhjen me partneren, por se ajo ka refuzuar.

Ai është kthyer në shtëpi e ka shfaqur tendenca për të kryer vetëvrasje. Vajza ka thënë në polici se ka marrë mesazhe nga i riu shqiptar se do të kryente vetëvrasje.

Dhe, vërtetë kështu kishte ndodhur. Pasditen e kësaj të hëne, 32-vjeçari u gjet i vetëvarur në Markopoulo të Ilisë në Greqi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore