Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRAGJIKE në Fushë-Arrëz/ Vdes nëna me dy vajzat, dyshohet se ...

TRAGJIKE në Fushë-Arrëz/ Vdes nëna me dy vajzat, dyshohet se

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Arrëz, ku tre persona kanë humbur jetën.

Bëhet fjalë për një nënë dhe dy vajzat e saj, që dyshohet se kanë rënë në kontakt me energjinë e si pasojë kanë humbur jetën.

Njëra nga vajzat ishte në dush, dhe nga kontakti me energjinë vdiq në vend.

Ato janë gjetur në shtëpi të vdekura.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore