Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tragjike në Fier/ Benzi ‘futet nën rrotat’ e kamionit, vdes 30-vjeçari

Tragjike në Fier/ Benzi ‘futet nën rrotat’ e kamionit,

Një aksidenti me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patos rreth orës 06:20.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale K.B, 30 vjeç duke drejtuar automjetin tip “Benz” është përplasur me një kamion, i cili drejtohet nga shtetasi me iniciale B.S, 52-vjeç. Përplasja ishte aq e fortë saqë 30-vjeçari ka humbur jetën.

Ndërkohë mësohet se është shoqëruar në Komisariat drejtuesi i kamionit, shtetasi B. S dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore