Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TRAGJIKE/ Aksidenti i rëndë në rrugën e Arbrit, mes viktimave dy vëllezërit (EMRAT)

TRAGJIKE/ Aksidenti i rëndë në rrugën e Arbrit, mes

Dy vëllezër janë viktimat e aksidentit të rëndë, të ndodhur ditën e sotme në rrugën e Arbrit.

Mësohet se dy viktimat janë identifikuar si Kujtim dhe Murat Istrefi. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, kanë humbur jetën 3 persona dhe kanë mbetur të plagosur 4 të tjerë.

Sakaq, në vendngjarje ndodhen dy ambulanca dhe një zjarrfikëse, si dhe policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore