Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Tragjedia në familjen Sakaj/ Sot kërkon djalin e zhdukur prej 5 ditësh, më parë ka humbur dy vëllezërit e tij 14 dhe 7 vjeç

Tragjedia në familjen Sakaj/ Sot kërkon djalin e zhdukur prej 5

Një 32-vjeçar me origjinë nga Roskoveci prej datës 1 janar rezulton i zhdukur, duke humbur çdo kontakt me familjarët e tij.

Mësohet se Ferit Sakaj është larguar nga banesa e tij në ditën e parë të vitit, ndërsa nëna e tij deklaroi në polici se i biri i tha që do të shkonte tek e motra, në Fier.

Familja ka frikë për fatin e 30-vjeçarit pasi ai është i sëmurë, ndërsa më herët familja Sakaj është e dëmtuar pasi kryefamiljari ka ndërruar jetë duke peshkuar në lumin e Semanit disa vite më pare, e po ashtu kur ishte vetëm 7 vjeç vëllai i Feritit u mbyt po në Seman.

Tragjedia u thelluar kur edhe vëllai tjetër i tij, Ergys Sakaj 14 vjeç, vdiq po në të njëjtën mënyrë, pasi u gjet i mbytur në lumin Seman në muajin gusht të vitit 2022.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore