Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Trafikonte lëndë narkotike në Selanik/ Arrestohet shqiptari dhe partnerja (Detaje)

Trafikonte lëndë narkotike në Selanik/ Arrestohet shqiptari dhe

Një shqiptar është arrestuar në Selanik pasi është kapur duke trafikuar lënëdë narkotike.

Bashkë me shqiptarin 33-vjeçar është arrestuar dhe partnerja e tij greke, 27 vjeç.

Mediet greke bëjnë me dije se policia ka gjetur mbi 12 kg heroinë në bagazhin e makinës së çiftit. Hetimet shkuan përtej makinës.

Çifti u dërgua në prokurorinë e Selanikut ku priten të marrin edhe dënimet përkatëse nga drejtësia greke.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore