Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TMERR/ Nëna shqiptare gjen të pajetë 3-vjeçarin brenda shtëpisë në Greqi, babi e kishte lënë vetëm

TMERR/ Nëna shqiptare gjen të pajetë 3-vjeçarin brenda

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Farsalë të Greqisë, ku një djalë 3 vjeç e gjysmë është gjetur i pajetë brenda shtëpisë.

Sipas mediave greke, ka qenë nëna e cila kishte shkuar mëngjesin e sotëm për të kontrolluar djalin e  në dhomën e tij, ndërsa e ka gjetur pa ndjenja. Mësohet se i mituri ishte invalid dhe kishte probleme të tjera shëndetësorem

Në vendngjarje ka mbërritur autoambulanca e EKAV, e cila e ka transportuar fëmijën në Qendrën Shëndetësore të Farsales, ku mjekët kanë konstatuar vdekjen e tij. Sipas informacioneve të para, babai është larguar prej kohësh nga shtëpia, ndërsa të dy prindërit janë me origjinë shqiptare.

Ndërkohë po hetohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vdekjes së tij.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore