Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TMERR në Vlorë/ Me shpejtësi të lartë makina përfundon në trotuar, kalimtarët...

TMERR në Vlorë/ Me shpejtësi të lartë makina

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se një mjet tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe është përplasur me dyqanet në anë të rrugës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Bishti i Kalldrëmit’ dhe shkak mendohet të ketë qenë shpejtësia e lartë.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore