Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Të shtëna me armë zjarri në Mirditë, shpallet në kërkim një person (DETAJE)

Të shtëna me armë zjarri në Mirditë, shpallet në

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Fan të Mirditës. Policia bën me dije se pas një konflikti mes dy personave, njëri prej tyre me iniciale K.Gj. ka qëlluar me armë dhe më pas është larguar.

Personi tjetër i përfshirë në sherr me iniciale P.P.m është shoqëruar nga policia për t’u marrë në pyetje në lidhje me rrethanat e ngjarjes ndërkohë që FNSH ka ngritur dy grupe kontrolli për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë

Në Klos, Njësia Administrative Fan, rrethi Mirditë,  dyshohet se shtetasi K. Gj. pas një konflikti me shtetasin P. P. dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar shtetasin P. P. për tu marrë në pyetje në lidhje me rrethanat e ngjarjes.

Shtetasi K. Gj. është shpallur në kërkim dhe vijon kontrolli i zonës nga shërbimet e Policisë vendore dhe dy grupe të FNSh-së, me qëllim kapjen e tij.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vijon veprimet hetimore  me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore