Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tentoi të vriste 2 vëllezërit pas sherrit për një vajzë/ Vendi ku u gjet i qëlluar Admir Bejo (FOTO)

Tentoi të vriste 2 vëllezërit pas sherrit për një

Ky është vendi ku u gjet i plagosur Admir Bejo, 45-vjeç. Policia njofton se Bejo, është gjetur rreth orës 19:30 dhe është transportuar nga kalimtarë të rastit për në Spitalin Rajonal Berat, për ndihmë mjekësore. Aktualisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

Nga informacionet e marra dhe këqyrja paraprake e mjekut ligjor, shtetasi Admir Bejo dyshohet të jetë plagosur me armë zjarri.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e Policisë për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore