Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Të shtënat me armë ndaj banesës në Tiranë, zbulohet se kush ishte “shënjestra” (EMRI)

Të shtënat me armë ndaj banesës në Tiranë,

Të shtënat me armë zjarri që u regjistruan pas mensatës në fshatin Lundër të Tiranës, kanë qenë një mesazh për një punonjës të OSHEE.

Mësohet se ndryshe nga ëfarë u raportua paraprakisht, autori ende i paidentifikuar ka qëlluar me gjashtë plumba në drejtim të banesës 3-katështe të Dorian Ballës, i cili punon si zyrtar i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë.

Dyshimet janë se shkak për sulmin me armë ndaj banesës është bërë një konflikt i hershëm për pronat.

Policia duket se ka përjashtuar pistën që lidh ngjarjen me detyrën e Ballës në OSHEE dhe po heton në një drejtim.

Ndërkohë, mësohet se plumbat kanë prekur katin e tretë të banesës, pjesën e papafingos ku nuk kishte njeri pasi familja banon në katin e parë dhe të dytë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore