Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Të shtëna me armë në Sarandë, policia shkon menjëherë në vendngjarje

Të shtëna me armë në Sarandë, policia shkon

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës.

Nga raportimet e para thuhet se është shkëmbyer zjarr në kodrën mbi rrugën e 5 të qytetit.

Në njoftimin e saj policia shprehet se ende nuk dihet sakësisht se me çfarë është qëlluar.

Forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje.

Njoftimi i policisë

Sarandë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:40, në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Kanë shkuar shërbimet e policisë së Sarandës si dhe një grup i FNSH me qëllim krehjen e zonës.

Vijon puna  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore