Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Të shpallur në kërkim për trafikim qeniesh njerëzore dhe vjedhje, kapen në Kakavijë gruaja shqiptare dhe një 34-vjeçar

Të shpallur në kërkim për trafikim qeniesh njerëzore

Kapen në kufirin greko-shqiptar dy shqiptarë të kërkuar. Në pranga kanë rënë një 34-vjeçar dhe një 43-vjeçare.

Arrestimi i tyre është bërë në Follorinë pas një bashkëpunimi të policisë me sektorin e verifikimit të pasaportave në Kakavijë.

Sakaq, është arrestuar një shqiptar 34-vjeçar, i kërkuar me dy urdhra arresti të Prokurorisë Kalavrita për vjedhje në bashkëpunim, grabitje në bashkëpunim dhe trafik droge.

Po ashtu është arrestuar edhe një grua 43-vjeçe, me urdhër arresti të Prokurorisë së Athinës për bashkëpunim në trafikim të qenieve njerëzore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore