Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Të njof nga Forumi Rinor i PD”/ Eni Vasili përplaset me Murrizin: Ça ke, a je mirë sot?

“Të njof nga Forumi Rinor i PD”/ Eni Vasili përplaset me

Një debat ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin Open, mes drejteueses së emisionit Eni Vasili dhe deputetit Myslim Murrizi.

Teksa drejtuesja e pyeti për partitë e reja që po krijohen, një debat i pakuptimtë u krijua mes tyre.

Myslim Murrizi: “Më thirr në mbiemër”

Vasili: Po pse si të thirra? A je mirë sot z.Murrizi?

Murrizi: E, ashtu më thirr. Se të njoh që nga mbledhja e Forumit Rinor të PD

Vasili: E ke gabim, s’kam qenë kurrë. Tani ju lutem, se jam drejtuese e Open dhe ça ndodh në këtë emision e vendos unë.

Murrizi: Po jo unë s’ta prish këtë emision, kam respekt,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore