Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Të mos rrihet me punëtorët e gipsit dhe të jetë esëll”/ Veliaj për presidentin e ri: Bëra 2 propozime, një burrë dhe një grua

“Të mos rrihet me punëtorët e gipsit dhe të jetë

I ftuar ditën e sotme në emizionin Zona Zero i gazetarit Thimi Samrxhiu ka qenë kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Në fjalën e tij Veliaj ka folur për figurën e re të presidentit të Republikës së Shqipërisë, teksa ka treguar më tej që propozimet e tij kanë qenë 2 nga tre dhe ata ishin një burrë dhe një grua.

“Presidenti i ardhshëm të mos merret me këndet e lodrave dhe të mos rrihet me punëtorët e gipsit. Dhe mbi të gjitha të jetë esëll për të bërë punën e të mos i hap luftë Amerikës. Sepse ky presidenti hapi një luftë të pacipë që e vazhdoj më pas Sali Berisha.

Unë kam bërë një propozim për një burrë dhe për një grua. Besoj një njeri dinjitoz që i shërben vendit dhe shikon dinjitetin e vendit larg banaliteteve të ditë, i ka ardhur koha ta kemi.”- tha Veliaj.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore