Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Të dehur në rrugë duke u konfliktuar me njëri-tjetrin/ Pezullohen nga puna 3 efektivët e policisë (EMRAT)

Të dehur në rrugë duke u konfliktuar me njëri-tjetrin/

Dy efektivë policie janë konfliktuar me njëri-tjetrin pas mesnate në Tiranë.

Mësohet se një prej policëve në gjendje të dehur, ka ofenduar punonjësin e “Shqiponjave”, e kjo ka sjellë përplasjen mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Bardhyl, kur babai Hamit Sallaku me dy djemtë e tij Denis Sallaku dhe Mariglen Sallaku, të tre punonjës policie në Tiranë, janë konfliktuar me forcat “Shqiponja”, të cilat po patrullonin në atë aks.

Njëri prej djemve të Hamit Sallakut ka qenë në nën efektin e alkoolit dhe ka ofenduar punonjësit e “Shqiponjave”. Kjo më pas ka bërë që të nisë sherri mes tyre.

Të dy palët janë shoqëruar nga kolegët në drejtorinë e policisë së Tiranës dhe Agjencia e Mbikqyrjes Hetimore po vijon hetimet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore