Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Ta thashë si kompliment”/ Çfarë ndodhi mes Erjon Braçes dhe gazetarit në ‘Zona Zero’: Nuk e kuptoj se si...

“Ta thashë si kompliment”/ Çfarë ndodhi mes Erjon

Erjon Braçe ishte i ftuar në “Zona Zero” në Top Neës pasditen e sotme për të folur për problematikat e bujqësisë.

Në nisje të emisionit gazetari Thimi Samarxhiu e konsideroi “opozitar”, gjë që nuk u kuptua mirë nga Braçe.

Braçe: Nuk e kuptoj pse më thoni kështu..

Samarxhiu: Ishte në formë komplimenti opozitar

Braçe: Po dakort, po opozitar, unë nuk bëj opozitë, unë jam realist, them gjërat ashtu si janë...

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore