Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrasjet e 21 Janarit/ A i trembet Berisha arrestimit? Ish-kryeministri: Të mos merremi me budallallëqe...

Vrasjet e 21 Janarit/ A i trembet Berisha arrestimit? Ish-kryeministri: Të

Kreu i PD, Sali Berisha, është pyetur sot nga gazetarët lidhur me kallëzimin e bërë nga Ulsi Manja në SPAK për vrasjen e katër protestuesve të “21 janarit”.

Berisha tha se nuk dëshiron që të merret me “budallaqet” e Manjës, ndërsa tha se nuk i druhet një arrestimi nga SPAK, pasi tha se ai është pa imunitet.

“A ka mundësi të qëndrojmë tek çështja kryesore dhe mos merremi me budallaqet e Ulsiu, bodigard i Ramës. A ja vlen të merremi me të? Njeriu përgjegjës për ngjarjen është Rama. Nuk kam unë asnjë lloj… unë jam njeri pa imunitet siç e dini…. Pyetjet duhet të ishin për këtë çështje, si mundet media të heshtin para këtij superskandali?!”, tha Berisha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore