Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Spitali spanjoll i hoqi zemrën vëllait të saj të ndjerë, motra e Saimir Sulës tregon planin e radhës

Spitali spanjoll i hoqi zemrën vëllait të saj të

Majlinda Sula, motra e Saimir Sulës, 33-vjeçarit shqiptar, shqiptarit që spitali spanjoll i hoqi zemrën në mënyrë të fshehtë, vijon që përmes apeleve publike të bëjë thirrje për drejtësi.Motra e Saimirt, bën thirrje që të dielën ora 16:00 tek Ministria e Drejtësisë, të gjithë të mblidhen për drejtësi duke theksuar se nuk mund të heshtim kur shiten organet. Majlinda shprehet se për dy vite që nga momenti i ngjarjes, Rama dhe Manja nuk kanë folur me homologun e Sapnjës duke heshtur.

Thirrja për protestë:

Ndalu ! Kjo proteste na perket te gjitheve.

Nuk mund te na shesin organet edhe te heshtim!

Kushedi pse Zoti Manja 2 vjet Minister nuk u lidh kurre me homologun e tij ne Spanje ! Kush'edi pse RAMA HESHT ..

Ndalu!

Nuk imagjinohet sa vuan familja kur ska investigim per te gjetur zemren e zhdukur .

Ndalu! Kjo proteste nuk ka lidhje me partite politike, lidhu me familjen ne whatsup(0695461310) eja ne proteste te dielen ora 16:00 tek Ministria e Drejtesise

Më 8 maj 2020, në kohën kur bota po pushtohej nga pandemia e Covid-19. Saimir Sula hyri në spitalin del Mar në Barcelonë, i shoqëruar nga motra e tij Majlinda. Spitali spanjoll i bërii testin covid dhe Saimir rezultoi negativ, por, 18 orë më vonë, mjekët në spitalin e Spanjës thirri Majlindën për t'i thënë se vëllai i saj kishte vdekur.

Sipas Majlindës, në atë kohë mjekët kanë tentuar ta djegin trupin e Saimirt, por ajo nuk pranoi sepse pa që trupi i të vëllait të saj kishte të nxira dhe mavijosje. Pas kësaj ajo kërkoi që trupi i pajetë i Saimirt të transferohej në Shqipëri, ku bëri një autopsi të dytë dhe raporti arriti në përfundimin se trupii Saimirit kishte mbërritur pa zemër në vendlindje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore