Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sondazhi/ Qytetarët të kënaqur me punën e Ramës lidhur me procesin e vaksinimit, 68% e vlerësojnë pozitivisht

Sondazhi/ Qytetarët të kënaqur me punën e Ramës lidhur

68% e të anketuarve e kanë vlerësuar si sukses të kryeministrit Edi Rama, procesin e vaksinimit në Shqipëri.

Sipas një sondazhi të organizuar nga gjigandi IPSOS në bashkëpunim me Top Channel, 34% e të anketuarve e vlerësuan "shumë mirë" dhe 34% "mjaft mirë"

Nga ana tjetër, vetëm 27% e të anketuarve e vlerësojnë “shumë keq” punën e Ramës dhe qeverisë lidhur me procesin e vaksinimit.

Konkretisht, 11% e vlerësojnë "mjaft keq" dhe 16% e vlerësojnë "shumë keq" punën e Edi Ramës dhe qeverisë së PS-së në procesin e vaksinimit./Gazeta SHQIP

Sondazhi/ Qytetarët të kënaqur me punën e Ramës lidhur

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore