Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sondazhi/ Përplasjet brenda demokratëve, a do të sjellin largimin e Bashës nga kreu i PD?

Sondazhi/ Përplasjet brenda demokratëve, a do të sjellin largimin

Brenda PD-së ka nisur një lëvizje që tenton rrëzimin e kryetarit aktual Lulzim Basha. Nismëtar i kësaj lëvizjeje është ish-kryeministri Sali Berisha, i cili pritet të ndërmarrë një tur dhe ku do të angazhojë strukturat me qëllimin për të rrëzuar Bashën, edhe pse motoja e tij është “rikthimi i sovranitetit në PD”.

Motoja e lëvizjes së Berishës është ‘Basha ik”. Gazeta “Shqip” po i drejtohet lexuesve të saj, nëse kjo lëvizje e Berishës do të shkaktojë sipas jush largimin e Bashës nga posti i kryetarit të PD-së ose jo?

Poll

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore