Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sondazhi në “Shqip”/ Të dielën njoftojnë vendimin, a do të dalin Andi dhe Tea çift nga “Për'puthen Prime”?!

Sondazhi në “Shqip”/ Të dielën njoftojnë

Poll

Emisioni “Përputhen” tashmë është kthyer në fenomen në Shqipëri, ku njerëz të të gjitha moshave flasin për ta, duke komentuar diskutimet që bëhen në studio apo dhe të preferuarit e tyre.

E ndërkohë që takime transmetohen nga hëna në të premten, duket se vetëm dy konkurrentë kanë gjetur veten tek njëri-tjetri.

Ata janë Andi dhe Tea, të cilët kanë deklaruar se janë në emision vetëm për njëri-tjetrin.

Ndonëse duket se gjërat po shkojnë mirë mes tyre, ende nuk kemi parë një konkretizim të marrëdhënies, ndërsa dje ata njoftuan se kanë marr një vendim për vazhdimësinë e marrëdhënies dhe se do ta bëjnë publik të dielën, në “PërPuthen Prime.

Po ju si mendoni, a do të dalin Tea dhe Andi çift nesër nga “PërPuthen”? Mund të jepni mendimin tuaj në sondazhin e kësaj jave të “Gazeta Shqip”, duke votuar më sipër.

Përputhen mund ta ndiqni çdo ditë të javës në orën 18:00 dhe puntatën speciale Përputhen Prime në orën 21:00 të dielën, në Top Channel.

Programi me autore Olsa Muhametin, dhe nën drejtimin e Bora Zemanit dhe opinionist Arjan Konomi ka thyer rekorde shikueshmërie.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore