Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sondazhi/ 56% e qytetarëve vlerësojnë Ramën pozitivisht për trajtimin e problemeve, 51% vlerësojnë keq punën e Bashës

Sondazhi/ 56% e qytetarëve vlerësojnë Ramën pozitivisht

Shqipëria përballet me shumë probleme të mëdha, ku padyshim pandemia, tërmeti, varfëria dhe papunësia janë shqetësimi kryesor.

Por si e vlerësojnë qytetarët punën e qeverisë në trajtimin e këtyre problemeve të mëdha?

Sipas sondazhit të gjigandit IPSOS në Top Channel, 56% e të anketuarve e vlerësojnë pozitivisht punën e qeverisë, ndërsa 40% e vlerësojnë negativisht.

Lidhur me qëndrimin e opozitës lidhur me problemet e mëdha, 51% e vlerësojnë keq punën e saj, kundrejt 38% që kanë vlerësim pozitiv.

Sondazhi/ 56% e qytetarëve vlerësojnë Ramën pozitivishtSondazhi/ 56% e qytetarëve vlerësojnë Ramën pozitivisht

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore