Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

SONDAZHI/ 41% e shqiptarëve mendojnë se Edi Rama ka ekipin më të mirë të kandidatëve për deputetë

SONDAZHI/ 41% e shqiptarëve mendojnë se Edi Rama ka ekipin më

Ekipi i kandidatëve për deputetë i prezantuar nga kryeministri Edi Rama duket se ka besim më të madh tek qytetarët sesa kandidatët e përzgjedhur nga Lulzim Basha.

Referuar të dhënave të sondazhit të IPSOS në bashkëpunim me Top Channel, rezulton se 41% e të anketuarve vlerësojnë pozitivisht ekipin e Edi Ramës.

Rreth 31% e tyre besojnë se Lulzim Basha ka ekipin më të mirë, ndërsa vetëm 3% e të anketuarve vlerësojnë ekipin e Monika Kryemadhit.

18% janë përgjigjur “nuk e di” dhe 3% kanë refuzuar të japin një përgjigje./Gazeta SHQIP

SONDAZHI/ 41% e shqiptarëve mendojnë se Edi Rama ka ekipin më

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore