Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“S’ka asnjë ligj që ndalon foton e Enverit”/ Kreu i Partisë Komuniste: Alibeaj, nipi i kryeballistit

“S’ka asnjë ligj që ndalon foton e Enverit”/ Kreu i

Tiranë- Kryetari i Partisë Komuniste, Gjon Brucaj mbron regjimin diktatorial teksa thotë se kleri që u pushtua ishte spiun i Italisë dhe Sllavëve.

Ai komentoi edhe ngjarjen e djeshme ku një deputet i PS uroi 28 Nëntorin me foton e Enverit, dhe Enkelejd Alibeja nga PD ia bëri publik mesazhin për mediat.

“ Kush pretendon dhe punon për shembje të këtyre kollanave punon kundër shtetit shqiptar. Grushti nuk është komunist , po i tërë proletarëve dhe punëtorëve të botës, po Trump që përshëndet gjithmonë ashtu, grushti ka qenë që në kohë të Skënderbeu. Komunizmi ka simbol drapër e çekan.
PKSh bën pjesë në spektrin partiak të Shqipërisë , sa i përket fotos së Enverit e ka zënë vendin ai në histori s’ka burrë ta shkelë, se pa të s’do kishte luftë nacional çlirimtare. S’ka asnjë ligj që ndalon foton e Enverit, kush e ndalon, Alibeaj, nipi i krye ballistin të Mallakastrës./TopChannel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore