Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Siç nuk e keni parë, Elisa Spiropali duke kërcyer nën ritmet e muzikës (VIDEO)

Siç nuk e keni parë, Elisa Spiropali duke kërcyer nën

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shfaqur ndryshe në një postim të bërë në Instagramin e saj.

Si rrallëherë, Spiropali ka kërcyer nën ritmet e një muzike ritmike duke u “zhveshur” nga kostumi i politikanes.

Nga video shihet se lëvizjet e ministres janë mjaft të sakta. Video është xhiruar në një sallë kërcimi në kryeqytet, ku krahas ministres në kërcim ka marrë pjesë dhe balerini profesionist i studios, ku Spiropali kishte shkuar për vizitë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore