Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Si në filma/ Policia "luftë" me trafikantët në Vlorë, prej tre orësh në ndjekje të një gomoneje

Si në filma/ Policia "luftë" me trafikantët në

Një operacion po zhvillohet në Vlorë, ku Delta Force është në ndjekje të një gomone me dy persona brenda.

Prej tre orësh efektivët janë në ndjekje të mjetit tip gomone pasi ka të dyshuar brenda.

Raportohet se ndjekja ka vijuar nga zona e Zvërnecit-plazhi i vjetër për në Orikum, dhe po shkon në drejtim të grykëderdhjes së Vjosës.

Në ndjekje përveç 5 gomoneve është dhe një helikopter.

Dyshimet e para janë se mjeti tip gomone që po ndiqet të ketë ardhur nga Italia në territorin e ujërave shqiptare dhe të ketë drogë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore