Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Si kurrë më parë, Rama nxjerr foton duke puthur në buzë Lindën

Si kurrë më parë, Rama nxjerr foton duke puthur në buzë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto përtej të zakonshmes dhe këtë e ka bërë nga dashuria.

23 tetori është një ditë e shënuar për çiftin Rama, ku bëjnë 10 vite së bashku në krahët e njëri- tjetrin.

E për këtë Rama ka publikuar një foto teksa shfaqet duke puthur Lindën në buzë, teksa mban në krah një buqetë me lule.

Si kurrë më parë, Rama nxjerr foton duke puthur në buzë

Si kurrë më parë, Rama nxjerr foton duke puthur në buzë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore