Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shuhet në aksident me motor i riu shqiptar! Në gjendje të rëndë e dashura e tij (Emri)

Shuhet në aksident me motor i riu shqiptar! Në gjendje të

Një i ri shqiptar vetëm 22 vjeç humbi tragjikisht jetën në Terni të Italisë. Viktima, sipas mediave italiane, është Riccardo Kahuqi, me origjinë shqiptare, por rezident në San Gemini. Bashkë me të udhëtonte edhe e dashura e tij, po 22-vjeçe, e cila mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion në spitalin Santa Maria.

Çifti i të rinjve udhëtonin me motor, kur 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplasja me një kamion. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes. Aksidenti rëndë ndodhi rreth orës 19:30 të së martës. Sa i përket shkaqeve të ngjarjes tragjike, autoritetet italiane kanë nisur hetimet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore